Одеса зможе розпочати опалювальний сезон вчасно та планово завдяки відповідальному ставленню місцевої влади

«Теплопостачання міста Одеси» вчасно погасило борги за газ завдяки відповідальному підходу місцевої влади. КП «Теплопостачання міста Одеси» погасило борг перед НАК «Нафтогаз України» на 192,4 млн грн, що на сьогодні достатньо для отримання газу ...

«Теплопостачання міста Одеси» вчасно погасило борги за газ завдяки відповідальному підходу місцевої влади.

КП «Теплопостачання міста Одеси» погасило борг перед НАК «Нафтогаз України» на 192,4 млн грн, що на сьогодні достатньо для отримання газу на умовах спецобов’язків (ПСО) та вчасного старту опалювального сезону в місті.

Вирішення проблеми стало можливим завдяки ухваленню владою міста Одеси вчасних рішень та надання необхідної підтримки комунальному підприємству.

«Ми вдячні місцевій владі Одеси, яка розуміє важливість стабільної роботи КП «Теплопостачання міста Одеси» та вжила заходів для часткового погашення підприємством боргу перед Нафтогазом. Завдяки вчасно прийнятим рішенням місто ввійде в опалювальний сезон планово та без ризиків для його мешканців. Це гарний приклад для інших міст», - зазначив перший заступник голови правління Нафтогазу Сергій Перелома.

Водночас, Сергій Перелома нагадав – на сьогодні ще 54 з понад 1300 тепловиробника України знаходяться в зоні ризику, їх борги ставлять під загрозу вчасний старт опалювального сезону в низці міст та селищ.

Нафтогаз закликає ці підприємства та місцеву владу вжити невідкладних заходів та вирішити проблему їх газопостачання.

Нагадаємо, Нафтогаз щоденно оновлює інформацію про виробників тепла, які мають борги за природний газ та ставлять під загрозу початок опалювального сезону в окремих населених пунктах. Ознайомитися з відповідним переліком можна за посиланням.

Довідково: урядова постанова № 867 передбачає, що обов’язковими умовами постачання газу виробникам тепла є:

· підписання договору з Нафтогазом відповідно до законодавства;

· виконання хоча б однієї з умов нижче:

- дотримання рівня розрахунків не нижче 90% (з урахуванням непрофінансованих пільг і субсидій та без урахування штрафних санкцій); або

- укладення з Нафтогазом та виконання договору про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ у рамках реалізації Закону України від 3 листопада 2016 року № 1730-VIII «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії»; або

- погодження з Нафтогазом та виконавчим органом місцевої ради графіку погашення заборгованості до 2021 року, його дотримання та сплата поточних платежів.


Департамент з комунікацій
НАК «Нафтогаз України»


Перелік документів

Інші новини