Офіційний коментар Голови правління НАК "Нафтогаз України" Євгена Бакуліна щодо взаємодії з Державною податковою адміністрацією

«Компанія такої величини як «Нафтогаз України», і яка має статус національної, не може не мати своєї фінансової історії, у тому числі і зобов’язань, які формувалися у різні часи її роботи. Фінансовим планом НАК «Нафтогаз України» на 2007 рік, затвердженим постановою КМУ №1265, врегульовані всі питання податкової заборгованості, але через суперечність вітчизняного законодавства виникає конкуренція деяких нормативних актів, що і призводить до різного тлумачення тих чи інших зобов’язань. Ситуація, яка склалася у взаємовідносинах між НАК «Нафтогаз України» і Державною податковою адміністрацією України є внутрішнім питанням між Компанією і Податковою, та буде вирішена найближчим часом у робочому порядку.

Ми маємо обґрунтовану впевненість у тому, що врегулювання відносин між НАК «Нафтогаз України» та Державною податковою адміністрацією України ніяким чином не вплине на сумлінне, своєчасне та у повному обсязі виконання Компанією зобов’язань перед своїми партнерами та інвесторами.

Більш того, на виконання Указу Президента на погодженні у відповідних державних установах знаходиться План заходів щодо підвищення ефективності роботи Компанії, який має дати позитивний результат вже до кінця 2007 року і закласти економічний базис для розвитку у наступному. Також згідно доручень влади самим найближчим часом буде підготовлено бездефіцитний фінансовий план «Нафтогазу України» на 2008 рік, що свідчить про наявність спланованих заходів щодо стабільної роботи Компанії, підтриманих Президентом України та Кабінетом Міністрів».

Прес-центр

НАК “Нафтогаз України”

Інші новини