Оголошення про закупівлі

Загальне оголошення про закупівлі

Країна: Україна
Проект: Кредит «Нафтогазу» для закупівлі газу
Сектор: Природні ресурси
№ проекту: 47283
Джерело фінансування: ЄБРР
Тип оголошення: Загальне оголошення про закупівлі
Дата публікації: 10 серпня 2015 року
Дата завершення: 9 серпня 2016 року

ЗАГАЛЬНЕ ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗАКУПІВЛІ

Публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» (далі – НАК) має намір використати грошові кошти запропонованого кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку (далі – Банк) для фінансування торгівельних операцій та реалізації проекту подолання дефіциту поточних операцій з купівлі та продажу природного газу.

Запропонований проект має загальну орієнтовну вартість до 300 мільйонів доларів США, передбачає придбання природного газу для поставок в Україну через з’єднувальні трубопроводи з Європейським Союзом.

Очікується, що попередній кваліфікаційний відбір для вищевказаного контракту/контрактів почнеться в третьому кварталі 2015 року.

Контракти, які фінансуватимуться за рахунок кредитних коштів Банку, регулюються політикою та правилами закупівель Банку, спираються на стандартні процедури та практики закупівель природного газу в країнах Європейського Союзу, та будуть відкриті для фірм з будь-якої країни. Кредитні кошти Банку не використовуватимуться для здійснення платежів фізичним або юридичним особам за імпорт товарів, якщо такі платежі або імпорт заборонені рішенням Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй, ухваленим відповідно до Розділу VII Статуту Організації Об’єднаних Націй або відповідно до закону чи офіційного розпорядження країни Покупця.

Контактна особа для зацікавлених постачальників, підрядників та консультантів:
Сергій Олексієнко,
Головний радник голови правління
Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України»
вул. Б. Хмельницького, 6
Київ, 01001, Україна
Тел.: +380 (44) 586-39-47
[email protected]
www.naftogaz.com


Інші новини