Олена Зеркаль очолила захист Нафтогазу в міжнародних арбітражах та іноземних судових і виконавчих провадженнях

Радник голови правління НАК «Нафтогаз України» Олена Зеркаль очолила організацію роботи та супровід міжнародних арбітражів та іноземних судових і виконавчих проваджень Нафтогазу в спорах з ПАТ «Газпром» та у справах проти Російської Федерації

Радник голови правління НАК «Нафтогаз України» Олена Зеркаль очолила організацію роботи та супровід міжнародних арбітражів та іноземних судових і виконавчих проваджень Нафтогазу в спорах з ПАТ «Газпром» та у справах проти Російської Федерації.

Відповідний функціонал пані Зеркаль отримала у зв’язку з трансформацією організаційної структури Групи Нафтогаз.

«Напрям, за який я відповідаю в Нафтогазі, є вкрай важливим і для компанії, і для України, оскільки йдеться про довгострокові цілі інтеграції нашої держави у світовий ринок задля кращих бізнес-умов і задля захисту енергетичної безпеки. Тому робота над розпочатими процесами та арбітражами не лише не зупиниться, але й посилиться», — запевнила радник голови правління Нафтогазу Олена Зеркаль.

Олена Зеркаль — Надзвичайний та Повноважний Посол, має 25-річний досвід роботи юристом у державному та приватному секторах.

У 2014-2019 роках на посаді Заступника Міністра закордонних справ України Олена займалась питаннями європейської інтеграції, зокрема, лібералізацією візового режиму з ЄС, а також представляла Україну у Міжнародному суді ООН та арбітражах у справах проти Росії (про фінансування тероризму та расової дискримінації, порушення Росією Конвенції ООН з морського права та порушення імунітету військових кораблів і членів екіпажу).

Протягом двох років вона була залучена до роботи української команди у переговорах про продовження транзиту російського газу до Європи після 2019 року, а також брала активну участь у тристоронніх переговорах Україна-ЄС-Росія щодо укладання «Зимових пакетів» у 2014-2015 та 2015-2016 роках.

На посаді Заступника Міністра закордонних справ України Олена Зеркаль також була залучена до протидії будівництву газопроводу Північний потік—2.Департамент з комунікацій
НАК «Нафтогаз України»
Інші новини