Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 5 квітня 2022 року

Ситуація на Донеччині дедалі загострюється, але наші герої з АТ “Донецькоблгаз” не полишають клієнтів напризволяще. Сьогодні внаслідок пошкодження мереж наші колеги змушені були  відключити 249 споживачів. При цьому загалом впродовж доби вони відновили газопостачання для 253 клієнтів. Крім цього 24 домогосподарства вдалось не відключати завдяки оперативному ремонту мереж тимчасовими матеріалами (бандажами).

З початку війни в зоні обслуговування компанії уражено мережі, що постачають газ для  8 тис. 535 клієнтів, відновлено газопостачання для 6 тис. 271 споживача.

Найкращі риси — хоробрість, воля, відповідальність наших людей — проявляються зараз якнайкраще.

Реекспорт природного газу, що зберігається в ПСГ України, відновлено!  Відповідне рішення днями прийняло Міненерго. Тож весь природний газ, який наші замовники послуг завозитимуть на територію України для подальшого зберігання в режимі Митний склад, можна буде реекспортувати. 

При цьому об’єкти мережі ПСГ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу збільшили використання природного газу на 13 відсотків — до 44,5 млн куб. м через похолодання, що продовжується. Найбільше попит зріс у збутових компаній для потреб населення. 

Усі діджитал сервіси ГК «Нафтогаз України» працюють в повному доступі. Контакт-центр цілодобово приймає дзвінки від клієнтів зі всієї України, за добу опрацьовано 2000 дзвінків.  Щиро дякуємо всім нашим клієнтам, які продовжують сплачувати рахунки за газ — саме завдяки вашій небайдужості та відповідальному ставленню ми можемо працювати та забезпечувати українців теплом.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі. Працівники дотримуються правил воєнного стану. Попри часті повітряні тривоги, підприємства забезпечують теплом та гарячою водою  своїх споживачів.  Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергію безперебійно отримують мешканці Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ «Укртранснафта» та АТ «Укрспецтрансгаз» продовжують роботу в штатному режимі. 

Шебелинський НПЗ наразі не працює. 

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, Telegram,  Twitter).

Слава Україні! 

Інші новини