Оператор польської ГТС Gaz System повідомив Нафтогаз про вимушене переривання поставок на два дні

Сьогодні НАК «Нафтогаз України» отримала повідомлення від Gaz System SA, оператора польської газотранспортної системи, про вимушене тимчасове припинення поставок газу ...

Сьогодні НАК «Нафтогаз України» отримала повідомлення від Gaz System SA, оператора польської газотранспортної системи, про вимушене тимчасове припинення поставок газу в Україну через пункт Германовичи. За інформацією оператора, переривання сталося внаслідок зниження обсягу поставок газу до Польщі зі східного напрямку. Gaz System повідомив клієнтів про те, що поставки будуть обмежені до 0 з 15:00 10 вересня за київським часом до кінця комерційної доби 11 вересня (тобто до 9 ранку 12 вересня за київським часом).

Нафтогаз обговорює ситуацію, що склалася, з польським оператором і компаніями-постачальниками газу, щоб прояснити характер проблеми. Компанії проводять консультації щодо графіку відновлення поставок і порядку оперативного реагування на подібні ризики в майбутньому.

Сьогодні польська нафтогазова компанія PGNiG заявила, що з початку поточного тижня Газпром не задовольняє її заявки на поставку газу в повному обсязі. Зокрема, заявка за понеділок не виконана на 20%, за вівторок - на 24%.


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини