Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 20.00 5 березня 2022 року

Наші колеги з АТ “Донецькоблгаз” продовжують запалювати! Вони відновили газопостачання для майже 2000 абонентів області (і це лише за один день). Однак обстріли тривають — сьогодні пошкодили ще один газопровід низького тиску 89 мм. Через це вже без газу залишаються 24 приватні будинки. При цьому під загрозою вимкнення близько 400 абонентів.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” знаходяться під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі, крім Краснопопівського підземного газосховища на Луганщині (зупинене у зв’язку з бойовими діями у безпосередній близькості до об'єкта).

ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" за минулу добу забезпечило природним газом майже 12 тисяч споживачів: виробників тепла, бюджетні та релігійні організації, промисловість  тощо. Обсяг постачання перевищив 70 млн куб. м. При цьому через похолодання підприємства ТКЕ збільшили газоспоживання приблизно на 5%. Ресурс компанії дозволяє задовольнити попит споживачів у повному обсязі.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська (Львівська область), які знаходяться в управлінні ТОВ “Нафтогаз Тепло”, працюють у звичному режимі. Працівники виконують свої обов'язки та справно подають тепло та гарячу воду усім споживачам. Філії "Новороздільські електромережі" та Новояворівські електромережі" працюють та забезпечують електроенергією міста та прилеглі населені пункти.

ГК «Нафтогаз України» продовжує постачати газ та надавати послуги своїм клієнтам у повному обсязі. Усі клієнти мають можливість оплатити рахунки за газ онлайн та дізнатися актуальний стан рахунку через особистий кабінет та чат-боти, які доступні та працюють 24/7.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ «Укртранснафта» продовжує працювати у штатному режимі.  

АТ «Укрспецтрансгаз» працює з дотриманням вимог воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 
 
Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, Telegram,  Twitter).

Слава Україні!

Інші новини