Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 20.00 7 березня 2022 року

ГК «Нафтогаз України» запустила  ще один канал зв'язку для наших клієнтів —  чатбот GASUA у Facebook. Аби скористатися ботом, переходьте на сторінку  компанії та тисніть «Send Message». Також ви можете перейти у чатбот за посиланням. Решта сервісів компанії продовжують працювати без змін.

АТ “Чорноморнафтогаз” продовжує в штатному режимі видобувати газ на Стрілковому родовищі (Генічеський район Херсонської області) та забезпечувати газом місцеве населення. Основні фахівці офісу наразі працюють в Івано-Франківську. Оператори на зв’язку, але сьогодні в Генічеському районі не працювала мережа Київстар. Так само в районі Арабатської  стрілки не працюють магазини, аптеки, банкомати, є перебої з електропостачанням. За цих обставин стабільне забезпечення споживачів газом критично важливим.  Компанія також співпрацює з ОГТСУ в частині своєчасної реєстрації номінацій за обсягами газу. 

АТ “Донецькоблгаз” продовжує відновлювальні роботи на всіх ділянках своєї зони діяльності, де це можливо. 

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють цілодобово. Містянам безперебійно подається тепло та гаряча вода. Для забезпечення надійної охорони озера Барвінок, фахівці ТОВ "Нафтогаз Тепло" покращили освітлення водойми, з якої подається вода для Новороздільської ТЕЦ. Філії "Новороздільські електромережі" та "Новояворівські електромережі" працюють стабільно та забезпечують електроенергією споживачів двох міст та прилеглих населених пунктів.

ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" за минулу добу поставила споживачам понад 70 млн куб. м природного газу.  Збільшується постачання природного газу для потреб вимушених переселенців. Так, наприклад,  планується розпочати постачання газу для однієї із львівських церков, що переобладнала порожнє приміщення для розміщення родин, які рятуються на Західній Україні від ракетно-авіаційних ударів російських військ. 

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" та АТ “Укртрансгаз” продовжують працювати у штатному режимі.  

АТ "Укрспецтрансгаз" працює з дотриманням вимог воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, Telegram,  Twitter).

Слава Україні!

Інші новини