Оприлюднено нові положення, що регулюють дяльність Нафтогазу

Кабітнет Міністрів України Постановою від 5 грудня 2015 р. № 1002 «Деякі питання вдосконалення корпоративного управління публічного акціонерного товариства» передав управління 100% акцій НАК «Нафтогаз України», що належать державі, ...

Кабітнет Міністрів України Постановою від 5 грудня 2015 р. № 1002 «Деякі питання вдосконалення корпоративного управління публічного акціонерного товариства» передав управління 100% акцій НАК «Нафтогаз України», що належать державі, від Міністерства енергетики та вугільної промисловості до Міністерства економічного розвитку та торгівлі. Дана постанова оприлюднена сьогодні в газеті «Урядовий кур’єр».

Постановою затверджено статут Нафтогазу, положення про наглядову раду компанії, положення про правління. Також було затверджено ці ж документи у редакції, що діятиме з 1 квітня 2017 року.

Урядова постанова забороняє втручання та перешкоджання господарській діяльності компанії з боку органів державної влади, політичних партій та громадських організацій, їх посадових та службових осіб.

Склад наглядової ради компанії визначено у кількості п’яти осіб, три з яких мають відповідати критеріям незалежності, визначених законодавством.


Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Інші новини