Оцінку вартості активів Нафтогазу проведе EY, аудит консолідованої звітності — Deloitte

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України затвердило аудитора консолідованої фінансової звітності НАК «Нафтогаз України» за 2015-2016 роки відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФО).

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України своїм наказом від 08.04.2016 №638 затвердило аудитора консолідованої фінансової звітності НАК «Нафтогаз України» за 2015-2016 роки відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФО). Незалежним аудитором обрано компанію ПрАТ «Делойт енд Туш ЮСК», що входить в мережу Deloitte Touche Tohmatsu Limited, яка входить до четвірки найбільших аудиторських фірм світу.

Аудитора було обрано шляхом проведення відкритих конкурсних торгів. Вартість пропозиції компанії склала 32,48 млн грн.

Для складання консолідованої фінансової звітності за 2015 рік буде також залучено незалежного оцінщика для визначення справедливої вартості активів Нафтогазу та підприємств, в яких компанії належить не менше 51% акцій, станом на 31.12.2015.

За результатами відкритих торгів незалежним оцінювачем обрано було обрано ТОВ «Ернст енд Янг» (входить в глобальну мережу EY). Запропонована вартість послуг компанії склала 15,80 млн грн.

Незалежного оцінщика затверджено наказом МЕРТ від 08.04.2016 №639.

Довідково: EY та Deloitte – провідні міжнародні компанії, які входять до четвірки найбільших аудиторських фірм світу та надають послуги в галузі аудиту, оподаткування, оцінки активів, консультаційного супроводу транзакцій корпоративних фінансів, управління ризиками і консультування з питань оподаткування і права та інших питань ведення бізнесу.

Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини