ПАТ «Укрнафта» виплатить державі дивіденди за три роки

Сьогодні вперше за три останні роки відбулися загальні збори Публічного акціонерного товариства «Укрнафта»

Сьогодні вперше за три останні роки відбулися загальні збори Публічного акціонерного товариства «Укрнафта». Консенсус щодо їх проведення було досягнуто в результаті низки спільних нарад між представниками приватних акціонерів Товариства та НАК «Нафтогаз України» під головуванням Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка. Останні збори акціонерів Товариства проводились у березні 2011 року.

Серед основних питань порядку денного були:
- звіт правління та ревізійної комісії Товариства за 2011-2013 роки;
- розподіл прибутку за 2011-2013 роки;
- затвердження порядку та строків виплати дивідендів;
- обрання членів наглядової ради та ревізійної комісії ПАТ «Укрнафта».

На зборах зареєструвалися представники акціонерів, що володіють більш, ніж 95% відсотків акцій підприємства. Акціонери прийняли рішення про розподіл прибутку Товариства за 2011-2013 роки, затвердили строк та порядок виплати дивідендів. Сума прибутку до розподілу складає майже 3,79 млрд. грн. Сплаті до державного бюджету України підлягає сума дивідендів НАК «Нафтогаз України» у розмірі 1, 89 млрд. грн. З них 120 млн. грн. ПАТ «Укрнафта» перерахувало у 2012 році. Отже, державний бюджет України отримає від Укрнафти приблизно 1,78 млрд. грн.

Також було обрано голову та членів наглядової ради ПАТ «Укрнафта». Зокрема, головою наглядової ради обрано голову правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва. Членами наглядової ради від Нафтогазу України стали: перший заступник голови правління Перелома С.В., заступник голови правління Коновець С.О., директор з правових питань та взаємодії з органами влади Теклюк Я.В., директор департаменту майнових та корпоративних відносин Загнітко П.М., заступник директора департаменту економічної, промислової, інформаційної безпеки та управління ризиками Столяр П.Д. Також членами наглядової ради обрано Коломойського І.В., Боголюбова Г.Б., Кіпермана М.Ю., Новікова Т.Ю. та Уріела Цві Лейбера.

Довідково: ПАТ «Укрнафта» – найбільша нафтовидобувна компанія України, державна частка компанії «Нафтогаз України» в статутному капіталі якої становить 50%+1 акція.

Управління по зв'язках з громадськістю
Національнoї акціонернoї компанії «Нафтогаз України»
Інші новини