Перші 6 теплокоммуненерго ДП “Газ-тепло” стовідсотково розрахувалися за газ

Перші шість підприємств теплокомуненерго (ТКЕ), що у опалювальному періоді 2003-2004 рр. перебували під управлінням ДП “Газ-тепло”, станом на 20 квітня повністю розрахувалися за отриманий природний газ.
Стовідсоткову оплату забезпечили ДКП „Золочівтеплокомуненерго”, МКП „Луганськ–сервіс-плюс”, Богодухівське ПТМ, Велико-Бурлуцьке ПТМ, Ново- Водолазьке ПТМ та МКП „Теплокомуненерго” м. Антрацит.
ДП “Газ-тепло” з 1 травня 2004 року змінює алгоритм розподілу коштів з підприємствами, що повністю розрахувалися за спожитий взимку природний газ. Протягом літа переважна частина зібраних ними коштів спрямовуватиметься на модернізацію та розвиток підприємств або розподільчих мереж.

Підприємствам ТКЕ, що повністю розрахувалися за спожитий газ, також будуть відкриті ліміти газу на забезпечення теплого водопостачання населення протягом літнього періоду.

Довідка: У роботі ДП “Газ-тепло” врахований досвід Німеччини, Росії, Франції. Кошти, які надходять від населення за оплату теплопостачання, потрапляють на розподільчий рахунок. Внаслідок цього оптимізуються витрати на виробництво і постачання тепла, зменшуються нецільові витрати з боку ТКЕ.

Результативність роботи ДП “Газ-тепло” з теплокомуненерго зумовлена низкою адміністративно-організаційних заходів: жорсткою фінансовою дисципліною на кожному етапі технологічного процесу, суворим обліком фінансових ресурсів, більш ефективною роботою з кінцевими споживачами. Внаслідок цього протягом опалювального сезону 2003-2004 рр. ДП “Газ-тепло” досягнуло позитивних результатів у роботі з проблемними теплокомуненерго.

Остаточні підсумки опалювального періоду по ДП “Газ-тепло” будуть підготовлені до середини травня.
 

Інші новини