Підприємства НАК “Нафтогаз України” не мають заборгованості по заробітній платі

Станом на 15 січня 2004 року всі підприємства, що входять до структури НАК “Нафтогаз України” своєчасно та у повному обсязі виплатили заробітну плату співробітникам Компанії. Починаючи з 1999 року, середньомісячна заробітна плата по підприємствах НАК “Нафтогаз України” виросла майже в 2 рази і складає 967,7 гривень. Лише у 2003 році зростання зарплати склало 25%.

Протягом 2002-2003 року Компанія повністю погасила заборгованість по заробітній платі, що виникла у минулі роки. На початку січня 2004 року була ліквідована поточна заборгованість із виплати заробітної плати працівникам відкритих акціонерних товариств з газопостачання та газифікації, які не є структурними підрозділами компанії, проте входять до вертикально інтегрованої структури НАК “Нафтогаз України”. Станом на 15 січня борг, що виник у листопаді 2003 року у розмірі 1,3 млн. грн., повністю погашений.

“Нафтогаз України” активно впроваджує соціальні програми. У 2002-2003 році Компанія взяла на себе фінансування оздоровлення працівників та їх сімей, надавала матеріальну допомогу пенсіонерам, благодійну та спонсорську допомогу школам і дошкільним установам, лікувальним закладам, бібліотекам.

Сьогодні в системі НАК “Нафтогаз України” працює 164 тис. робітників, які регулярно отримують заробітну плату. Керівництво НАК “Нафтогаз України” вважає своєчасну і повну виплату заробітної плати співробітникам компанії невід’ємним елементом соціально орієнтованої стратегії розвитку Компанії. В 2004 році заплановане подальше зростання заробітної плати працівників “Нафтогазу України”.

Інші новини