Пояснення щодо втрат України від нератифікації угоди Дружба-Адрія

Народний депутат Т.Стецькив учора звинуватив голову правління НАК «Нафтогаз України» Юрія Бойка в наданні Верховній Раді неточної інформації з проекту інтеграції нафтопроводів «Дружба» і «Адрія». На думку Т. Стецькива, помилковою є інформація про те, що нератифікація угоди нанесе Україні збитки на суму 30 млн. доларів.

У зв'язку з цим, прес-центр «Нафтогазу України» уповноважений роз'яснити наступне. Тариф на прокачування нафти нафтопроводом «Дружба» в рамках проекту Дружба-Адрія визначений учасниками угоди в 0.64 долари за транспортування 1 тонни нафти на відстань 100 км. Довжина маршруту по українській території – 712 км. Таким чином, тариф на транспортування нафти на весь маршрут становитиме 4.5568 доларів за 1 тонну.

На першому етапі передбачене щорічне транспортування маршрутом «Дружба-Адрія» 5 мільйонів тонн нафти на рік. Таким чином, сумарний річний дохід ВАТ «Укртранснафта» від експлуатації даного маршруту складатиме не менше 22.784 млн. доларів. Враховуючи зростання видобутку нафти в Росії, вже сьогодні існують прогнози нарощування транзиту за маршрутом «Дружба-Адрія» з другого року експлуатації системи.

Необхідно відзначити, що при річній потужності дільниці «НПС «Броди» – Держкордон» у 25 млн. тонн, транспортування нафти по ній жодного разу з 1994 не перевищувало 18 мільйонів тонн. Таким чином, вже десятиріччя нафтопровід «Дружба» недозавантажений на 7 мільйонів тонн на рік. Втрати ВАТ «Укртранснафта» від простою корисної потужності нафтопроводу становлять 36.4 млн. доларів на рік.

Інші новини