Правоохоронні органи проводять слідчі дії в центральному офісі ПАТ «Укргазвидобування»

У четвер, 28 серпня 2014 року, в приміщенні ПАТ «Укргазвидобування» співробітники Служби безпеки України, Прокуратури та Міністерства внутрішніх справ України проводять слідчі дії ...

У четвер, 28 серпня 2014 року, в приміщенні ПАТ «Укргазвидобування» співробітники Служби безпеки України, Прокуратури та Міністерства внутрішніх справ України проводять слідчі дії на підставі постанови суду про виїмку документів в рамках кримінального провадження. Наразі робота ПАТ «Укргазвидобування» проходить в штатному режимі.

ПАТ «Укргазвидобування» та НАК «Нафтогаз України», яка володіє 100% акцій підприємства, з розумінням ставляться до необхідності проведення слідчих дій та наголошують на своїй готовності сприяти діяльності правоохоронних органів у виконанні ними своїх службових обов’язків.

ПАТ «Укргазвидобування» та НАК «Нафтогаз України» також висловлюють сподівання, що дії працівників СБУ будуть провадитись у такий спосіб, який не ставитиме під загрозу безперешкодну роботу підприємства з видобутку природного газу для забезпечення потреб населення для проходження опалювального сезону.


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»


Інші новини