Правоохоронці Львівщини викрили корупційну схему, спрямовану проти громади Новояворівська та Нафтогазу

Посадова особа філії «Новояворівські електромережі», управління якою здійснює ТОВ «Нафтогаз Тепло», вимагала хабаря за нестворення штучних перешкод у підключенні житлового будинку

Завдяки злагодженій роботі правоохоронців та позиції НАК «Нафтогаз України» попереджено корупційну схему, що мала на меті нанесення шкоди громаді Новояворівська (Львівська область) та Національній компанії «Нафтогаз України».

За даними правоохоронців, посадова особа філії «Новояворівські електромережі», управління якою здійснює ТОВ «Нафтогаз Тепло», вимагала хабаря за нестворення штучних перешкод у підключенні житлового будинку до електромереж та сприяння в стабільному постачанні електроенергії.

«Справа буде передана до суду, який визначить наявність чи відсутність провини. Ця посадова особа була прийнята на роботу 8 квітня 2021 року. Наші співробітники будуть всіляко допомагати слідству. Ключовий елемент наших планів, — це системно зменшувати простір для корупції», — прокоментували подію у департаменті інтегрованих комунікацій НАКу.

Група Нафтогаз та компанія «Нафтогаз Тепло» співпрацюють з правоохоронцями і готові надати слідству всю необхідну інформацію та максимальне сприяння.

Керівництво НАК «Нафтогаз України» докладає максимальних зусиль, щоб унеможливити корупційні схеми, які підривають довіру до прозорого управління державним та комунальним майном.

Управитель майна і надалі співпрацюватиме з правоохоронними органами, оскільки залишається прихильником концепції «нульової толерантності» до корупції та робить все можливе, щоб унеможливлювати корупційні схеми в енергетиці.

 

 


Департамент з інтегрованих комунікацій
НАК «Нафтогаз України»
 

 

Інші новини