Про підсумки робочої зустрічі Олексія Міллера і Олега Дубини

Сьогодні в центральному офісі ВАТ «Газпром» відбулася робоча зустріч Голови Правління НАК «Нафтогаз України» Олега Дубини та Голови Правління Олексія Міллера.

Обговорювалися поточні питання, пов'язані з постачаннями газу в Україну та його транзит територією країни. Сторони відзначили конструктивний характер співпраці і виконання умов Угоди про розвиток відносин у газовій сфері. У 2009 році робота буде продовжена на принципах, зафіксованих в даній Угоді.

Під час зустрічі також йшлося про обсяги постачання і транзиту газу за прямими контрактами між ВАТ «Газпром» і НАК «Нафтогаз України». Проведені консультації з питань ціноутворення на газ при постачанні в Україну у 2009 році. Підготовка до підписання відповідних контрактів буде продовжена.

Довідка: У березні 2008 року ВАТ «Газпром» і НАК «Нафтогаз України» підписали Угоду про розвиток відносин в газовій сфері.

У 2008 році до України буде поставлений газ центрально- і середньоазіатського походження обсягом не меншого 55 млрд. куб. м за ціною 179,5 дол. за 1 тис. куб. м. Покупцем газу на кордоні з Україною на даний час є НАК «Нафтогаз України».

Відповідно до Угоди, з 1 травня 2008 року прямі постачання газу промисловим споживачам України в об'ємі 7,5 млрд. куб. м здійснює 100-відсоткове дочірнє товариство ВАТ «Газпром» ТОВ «Газпром збут Україна».
 

Прес-центр НАК «Нафтогаз України»

Інші новини