Про підсумки зустрічі Юрія Бойка та Олексія Міллера

Сьогодні в центральному офісі ВАТ «Газпром» відбулася робоча зустріч Голови Правління НАК «Нафтогаз України» Юрія Бойка та Голови Правління ВАТ «Газпром» Олексія Міллера.

Сторони обговорили питання співпраці «Нафтогазу України» і «Газпрому» в газовій галузі. Зокрема, мова йшла про врегулювання заборгованості попередніх років за поставки російського газу українським споживачам.

Юрій Бойко та Олексій Міллер також обговорили питання, пов'язані з роботою «Міжнародного консорціуму по управлінню і розвитку газотранспортної системи України».

Сторони висловили задоволення роботою консорціуму і початком практичної реалізації проекту розширення ГТС України на дільниці Богородчани-Ужгород.

Довідка: 7 жовтня 2002 року, відповідно до заяви Президента України і Президента Російської Федерації про стратегічну співпрацю в газовій сфері від 9 червня 2002 року, Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації було підписано Угоду про стратегічну співпрацю в газовій галузі.

На основі цієї Угоди в жовтні 2002 року НАК «Нафтогаз України» і ВАТ «Газпром» підписали договір про створення на паритетних началах підприємства «Міжнародний консорціум по управлінню і розвитку газотранспортної системи України».

На Зборах Учасників консорціуму, що відбулися 26 серпня 2003 року, було прийнято рішення, що першим етапом інвестиційної фази діяльності консорціуму стане проект розширення газотранспортної системи України у напрямку Новопсков-Ужгород. Проект повинен бути розроблений до 1 березня 2004 року.

На даний момент розробляється техніко-економічна документація, схема фінансування і організаційно-правові умови реалізації проекту будівництва дільниці газопроводу Богородчани-Ужгород.

Інші новини