Про результати Зборів учасників ТОВ «Міжнародний консорціум по управлінню і розвитку ГТС України»

Сьогодні у Києві пройшли Збори учасників ТОВ «Міжнародний консорціум по управлінню і розвитку газотранспортної системи України». У роботі Зборів взяли участь Заступник голови правління ВАТ «Газпром» Олександр Рязанов, Перший заступник міністра палива та енергетики України, Голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Бойко, представники міністерств та відомств України і Російської Федерації, представники ВАТ «Газпром» і НАК «Нафтогаз України», офіційні особи.

На Зборах розглянуто техніко-економічне обґрунтування будівництва нового газопроводу Новопсков-Ужгород і прийнято рішення продовжити роботи по ТЕО і його експертизі з тим, щоб до 1 березня 2004 року надати матеріали для прийняття інвестиційного рішення і формування технічного завдання на проектну документацію.

Обговорена і заздалегідь узгоджена схема фінансування проекту будівництва газопроводу Новопсков-Ужгород; обговорені критерії для прийняття остаточного інвестиційного рішення по будівництву цієї системи.

Дирекції ТОВ «Міжнародний консорціум» доручено закінчити узгодження проектів документів про гарантії завантаження нового газопроводу, а також проекту Угоди про взаємодію НАК «Нафтогаз України» і ВАТ «Газпром» на інвестиційній фазі проекту.

Розглянуто матеріали про правове регулювання концесії в Україні і прийнято рішення запросити до участі в розробці концесійної моделі функціонування Консорціуму фахівців відповідних міністерств та відомств України.

Інші новини