Про зміну структури управління дочірньої компанії "Газ України"

Спостережна рада НАК «Нафтогаз України» 2 липня затвердила запропоновані правлінням НАК зміни до статуту дочірньої компанії «Газ України». У відповідності до нової редакції статуту, в ДК «Газ України» створюється колегіальний орган управління – Рада директорів у кількості 8 чоловік.

Наказом голови правління “Нафтогазу України” Юрія Бойко від 8 липня головою Ради директорів ДК “Газ України” призначений Володимир Якубенко, що раніше обіймав посаду радника голови НАК.

“З розвитком бізнесу компанії у сфері маркетингу та реалізації природного газу ми прийшли до необхідності чіткої структуризації збутової політики за визначеними напрямками”, - сказав Юрій Бойко.

“Український ринок неоднорідний, і кожен з його компонентів вимагає від Компанії щоденного реагування на процеси, що відбуваються. Створення Ради директорів, кожен з членів якої буде нести персональну відповідальність за певну сферу бізнесу и при цьому буде мати відповідні повноваження, дозволить компанії стати більш маневровою, а отже – більш ефективною”, - підкреслив голова “Нафтогазу України”.

До 1 серпня буде розроблено організаційну структуру апарату управління ДК “Газ України”, а також подані на затвердження голові правління НАК “Нафтогаз України” кандидатури особового складу Ради директорів дочірньої компанії.

Довідка: До ключових напрямків бізнесу ДК “Газ України” належать: постачання природного газу промисловим підприємствам; забезпечення природним газом населення, комунально-побутових споживачів та бюджетної сфери;. реалізація зрідженого газу; взаємодія з облгазами; контроль за технічним станом та модернізацією розподільчих мереж та мереж низького тиску.

Інші новини