Протягом квітня "Нафтогаз України" розширив мережу своїх АЗС на 65%

За двадцять днів квітня кількість фірмових АЗС НАК “Нафтогаз України” збільшилася на 65% - з 44 до 73 станцій. Зокрема, до мережі приєдналися 10 автозаправок в Херсонській області, по 7 автозаправок в Луганській та Львівській областях, по 5 станцій – в Одесі та Донецьку.

Компанія почала розвивати власну мережу автозаправних станцій восени минулого року. На початок квітня кількість АЗС досягла 44 – в Києві, Вінниці, Сумах, Миколаєві, Кіровограді, Івано-Франківську, Київській, Черкаській, Рівненській, Миколаївській та Херсонській областях.

За договором комісії з ВЗП “Нафтогаз” співпрацюють “Слов”янська нафта”, ТОВ “Авакс”, ТОВ “Восток”; ТОВ “Нафтотрейдер”, СП “Тірос-Петроль”, ТОВ “Нафтотранспорт”, ТОВ “Журавлина”, ТОВ “Центр-Нафта”, ТОВ “Авітел”.

До кінця першого півріччя планується збільшити кількість станцій до 100, і таким чином вийти на повну реалізацію продукції Шебелинського ГПЗ через власну роздрібну мережу.

Довідка: Через мережу фірмових АЗС реалізуються моторні палива виробництва Шебелинського ГПЗ, що є основним переробним підприємством у структурі Компанії. Завод виробляє високооктанові бензини А-92, А-95 та А-98 за технологією та на обладнанні американської компанії UOP і не застосовує в процесі їх виробництва добавки та присадки, що містять свинець.

Потужності Шебелинського ГПЗ з переробки складають 740 тис. тонн на рік, а до кінця 2004 року їх буде розширено до 1 млн. тонн. В 2002 році заводом було вироблено 360,163 тис. тонн автобензинів та 223,061 тис. тонн дизельного пального.

Інші новини