Проведено засідання щодо організації роботи аукціонного комітету з продажу нафти, конденсату і скрапленого газу

23 січня аукціонний комітет з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу провів засідання щодо організації роботи аукціонного комітету.

23 січня аукціонний комітет з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу провів засідання щодо організації роботи аукціонного комітету.

На засіданні вирішено:

1. Відповідно до закону України «Про нафту і газ» підприємствам, у статутному капіталі яких 50 % та більше, господарським товариствам 50% та більше акцій яких знаходиться у статутних капіталах інших господарських товариств, акціонером яких є держава і володіє в них контрольним пакетом акцій, а також дочірнім підприємствам, представництвам та філіям таких підприємств, щомісячно здійснювати продаж нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу виключно на біржових аукціонах.

2. Визначити норму щодо подачі аукціонному комітетові заявки на проведення відповідного аукціону продавцями нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу не пізніше ніж за п’ять робочих днів до проведення аукціону. 31 січня 2015 р. пропонується визначити датою проведення такого аукціону. Заявки на проведення аукціону мають бути подані не пізніше 26 січня поточного року.

3. Заступнику аукціонного комітету звернутися до ПАТ «Укрнафта» та інших нафтогазовидобувних підприємств щодо термінового подання відповідних заявок на проведення аукціону до 26 січня.

Нагадаємо, що 22 січня 2015 р. було сформовано склад аукціонного комітету з продажу нафти, конденсату і скрапленого газу. До нього увійшли по три представники від Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, а також чотири представники від Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».


Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»


Інші новини