Привітання працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Від імені колегії Міністерства палива та енергетики України щиро вітаю вас з професійним святом Днем працівників нафтової, газової та нафтоnереробної nромисловості!

Нафтогазова nромисловість є складовою частиною всього
паливно-енергетичного комплексу України. Ця потужна галузь має стратегічне значення для економіки і безпеки нашої держави. Від її успішної роботи залежить вирішення низки стратегічних, політичних, економічних та соціальних проблем.

Підсумки роботи галузі за вісім місяців цього року дають підстави стверджувати, що нафтогазовий комплекс утримує стабільність роботи, забезпечує надійну базу для функціонування виробничої і соціальної сфер України.

До тих здобутків, що має нафтогазова nромисловість, зробили свій внесок люди, які працюють в цій галузі.

Висловлюю щиру подяку всім за високий nрофесіоналізмt, чесну та самовіддану працю.

Попереду у нас ще багато відповідальної і копіткої роботи. Це технічна модернізація існуючих потужностей, поліпшення фінансово-економічної ситуації в галузі, збільшення видобутку енергоносіїв, тобто все те, що створить реальні підвалини для економічного зростання нашої держави.

Переконаний, що працівники нафтової, газової та нафтопереробної галузі зроблять все можливе для виконання державних виробничих завдань.

Бажаю всім працівникам галузі та їх сім'ям міцного здоров’я, щастя, добра та родинного благополуччя.

Міністр Палива та енергетики України В.Гайдук

Інші новини