Радницею голови правління Нафтогазу з міжнародних питань стала Світлана Заліщук

Світлана Заліщук координуватиме взаємодію Групи Нафтогаз з міжнародними партнерами

Світлана Заліщук призначена радницею голови правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України». Вона координуватиме взаємодію Групи Нафтогаз з міжнародними партнерами, зокрема посадовими особами країн G7, та виконуватиме представницьку функцію високого рівня. Одним з її пріоритетів буде протидія Північному Потоку-2.

«За попередні кілька років команда Нафтогазу домоглася майже неможливого — значного відтермінування добудови Північного потоку-2. Однак до перемоги іще далеко і бій України проти російської геополітичної труби не завершено. Сьогодні ми працюємо над кількома сценаріями зупинки Північного Потоку-2. Необхідна мобілізація усіх гілок української влади та чітка й послідовна координація з нашими міжнародними партнерами, які розуміють небезпеку російської труби для усієї Європи. Такими наразі я бачу пріоритети своєї роботи», — прокоментувала Світлана Заліщук своє призначення.

Пані Заліщук має тривалий досвід роботи у сфері міжнародних відносин. Вона працювала зовнішньополітичним радником Прем’єр-міністра України та Віце-прем’єрки з європейської та євроатлантичної інтеграції. Була народною депутаткою України VIII скликання та очолювала Підкомітет з питань євроатлантичного співробітництва та євроінтеграції Комітету Верховної Ради України у закордонних справах. Також була членом українських делегацій до ПАРЄ та Парламентського комітету Асоціації з Європейським Союзом. Закінчила Київський національний університет ім. Тараса Шевченка.

До управлінської команди Нафтогазу по взаємодії із стейкхолдерами також входять Мирон Василик та Роман Супрун.

Нагадаємо, Нафтогаз виступає проти зняття американських санкцій з проекту Північний потік-2.

 

Інші новини