Рішення Кам’янської міськради ставить під загрозу теплопостачання споживачів Дніпровської ТЕЦ в опалювальний період 2019-2020

Рішення Кам\'янської міської ради щодо передачі майна КП КМР «Тепломережі» на користь третьої особи ставить під загрозу розрахунки АТ «Дніпровська теплоелектроцентраль» з НАК «Нафтогаз України»

Рішення Кам'янської міської ради щодо передачі майна КП КМР «Тепломережі» на користь третьої особи ставить під загрозу розрахунки АТ «Дніпровська теплоелектроцентраль» з НАК «Нафтогаз України». Між Нафтогазом та АТ «Дніпровська теплоелектроцентраль» діють договори про реструктуризацію боргу за спожитий газ на 149,3 млн грн. Поручителем за цими договорами виступало комунальне підприємство Тепломережі, яке внаслідок рішення Кам’янської міськради не зможе виконувати свої зобов’язання.

Нафтогаз закликає Кам'янську міську раду якнайшвидше вжити заходів для врегулювання ситуації, що склалася, аби уникнути кризової ситуації при проходженні опалювального сезону. Компанія наголошує, що вчасна підготовка до опалювального сезону – прямий обов’язок і пряма відповідальність органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що у минулому опалювальному сезоні вийти з кризової ситуації щодо газопостачання Дніпровської ТЕЦ вдалося завдяки гарантіям від Тепломереж які, в свою чергу, отримали гарантії від Кам'янської міської ради.

Департамент з комунікацій
НАК «Нафтогаз України»Інші новини