Рішення Одеської міськради дозволить забезпечити місто теплом

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» вітає рішення Одеської міської ради щодо збільшення фінансування комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси» на 117,8 млн грн

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» вітає рішення Одеської міської ради щодо збільшення фінансування комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси» на 117,8 млн грн.

Це рішення дозволило комунальному підприємству оплатити понад 50 млн боргу за придбаний раніше газ. Завдяки цьому підприємство змогло виконати умови урядової постанови від 22.03.2017 р. № 187 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу» для поновлення газопостачання.

Як зазначив перший заступник голови правління Нафтогазу Сергій Перелома, місцева влада по всій Україні починає все більше уваги звертати на проблеми теплопостачання.

«Лише за останній тиждень ми маємо гарні приклади Київської обласної і Одеської міської рад, які продемонстрували відповідальне ставлення до вирішення найгострішої проблеми місцевих громад. Одеське комунальне підприємство, яке обслуговує близько 2000 будинків, вже отримало необхідні номінації, і одесити будуть з теплом», - зазначив Сергій Перелома.


Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини