Рогань Харківської області може залишитись без газу в опалювальний сезон

В рамках щотижневого інформування НАК «Нафтогаз України» розповідає про випадки, коли підготовка до опалювального сезону може бути зірвана через борги теплопостачальних підприємств. Нафтогаз звертає увагу на тривожну ситуацію, що склалася із розрахунками ...

В рамках щотижневого інформування НАК «Нафтогаз України» розповідає про випадки, коли підготовка до опалювального сезону може бути зірвана через борги теплопостачальних підприємств. Нафтогаз звертає увагу на тривожну ситуацію, що склалася із розрахунками та газопостачанням КП «Теплові мережі Роганської селищної ради» (смт Рогань, Харківська область).

За оперативними даними, загальна заборгованість КП «Теплові мережі Роганської селищної ради» за укладеними з Нафтогазом договорами становить 11,7 млн гривень. Для досягнення цим комунальним підприємством мінімального рівня розрахунків (відповідно до вимог Положення про ПСО), який дає Нафтогазу право на здійснення газопостачання, КП «Теплові мережі Роганської селищної ради» має сплатити не менше ніж 6,6 млн гривень.

При цьому за інформацією, наданою керівництвом комунального підприємства, у Роганської селищної ради відсутні джерела фінансування для погашення заборгованості. Також сільрада не має плану дій для допомоги підприємству-боржнику.

У разі непогашення КП «Теплові мережі Роганської селищної ради» хоча б 6,6 млн гривень, 3,5 тисячі мешканців цього селища можуть залишитись без тепла під час опалювального сезону. У ситуації, що склалась, селищна влада може звернутися за допомогою до керівництва Харківської області.

Нафтогаз сподівається, що рішення буде знайдено і опалювальний сезон в Рогані розпочнеться вчасно.


Департамент з комунікацій
НАК «Нафтогаз України»Інші новини