RWE поновив постачання природного газу в Україну

Німецький газовий концерн RWE AG через свій підрозділ RWE Supply & Trading сьогодні розпочав постачання природного газу ...

Сьогодні почались поставки природного газу через польський кордон.
Німецький газовий концерн RWE AG через свій підрозділ RWE Supply & Trading сьогодні розпочав постачання природного газу в Україну. Це перша партія газу, який НАК «Нафтогаз України» купує у європейських постачальників в цьому році.

«В першому кварталі 2014 р. НАК «Нафтогаз України» імпортувала природний газ виключно від ВАТ «Газпром». Наразі ми продовжуємо переговори з нашими російськими колегами і Компанія прийняла рішення використовувати інші джерела поставок», — зазначив А.Коболєв, голова правління НАК «Нафтогаз України».

Поставки газу через Польщу в Україну здійснюються згідно 5-річної рамкової угоди між НАК «Нафтогаз України» та RWE Supply & Trading, підписаної у травні 2012 року. Поставки RWE в Україну базуються на європейських принципах ціноутворення, включаючи витрати на доставку в Україну. Угода передбачає постачання до 10 мільярдів куб. м. природного газу на рік.

У 2013 році RWE Supply & Trading вже поставила близько 1 млрд. куб. м. газу НАК «Нафтогаз України». Щоденна можлива потужність для імпорту НАК «Нафтогаз України» з території Польщі складає близько 4 млн куб. м. природного газу на добу. В своєму офіційному повідомленні RWE AG підтверджує готовність збільшити обсяги постачання газу в Україну, щойно будуть зняті транспортні обмеження на словацько-українському кордоні.


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини