Щодо переговорів між НАК «Нафтогаз України» та ВАТ «Газпром»

Сьогодні до Москви для проведення переговорів з керівництвом ВАТ «Газпром» відбуває делегація НАК «Нафтогаз України» на чолі з Головою правління Компанії Олегом Дубиною. До складу делегації також входять перший заступник Голови правління Ігор Діденко та заступник Голови правління Володимир Тріколіч.

Делегація має повний пакет директив стосовно позиції України на переговорах з ВАТ «Газпром». Компанія виходить з того, що у 2008 році для потреб споживачів України буде використано виключно середньоазійський газ за ціною $179,5/ тис. куб. м.

НАК «Нафтогаз України» наголошує на тому, що розповсюджена інформація щодо закупівлі російського газу для українських споживачів за ціною $321/тис. куб. м суперечить домовленостям Президентів України та Російської Федерації та не відповідає дійсності. У балансі Компанії на поточний рік для споживачів України обсягів російського газу не заплановано. За даними Енергетичної митниці, у поточному році газ російського походження на українській митній території не розмитнювався.


Прес-центр НАК «Нафтогаз України»

Інші новини