Щодо проведення Загальних зборів акціонерів ЗАТ «УкрГаз-Енерго»

Національна акціонерна компанія (НАК) «Нафтогаз України» висловлює занепокоєння інформацією, що з’явилась у ряді інформаційних агентств з посиланням на акціонерів, близьких до ЗАТ «УкрГаз-Енерго», з приводу можливого зриву проведення Загальних зборів акціонерів ЗАТ «УкрГаз-Енерго» (заплановані на 16.00 18 липня), з вини НАК «Нафтогаз України».

 

Компанія наголошує, що всі передбачені законодавством процедури щодо підготовки проведення Зборів були виконані вчасно та з додержанням вимог нормативних актів України. Однак, правління ЗАТ «УкрГаз-Енерго», всупереч положенням статуту ЗАТ, не підготувало та не надало можливості акціонерам ознайомитися з документами щодо порядку денного Зборів.

НАК «Нафтогаз України», як акціонер, що володіє 50% статутного фонду ЗАТ «УкрГаз-Енерго», вкрай стурбована тим, що незважаючи на те, що пройшло майже половина 2008 року, правління ЗАТ, порушуючи норми законодавства не тільки не здійснює ніяких дій спрямованих на проведення зборів акціонерів, а й навпаки перешкоджає їх проведенню.

Довідка: 1 квітня 2008 року Загальні збори акціонерів ЗАТ, яки мали відбутися за адресою офісу НАК «Нафтогаз України», також не відбулися через неявку представника РОСУКРЕНЕРГО АГ.
Окрім цього, весь процес супроводжувався звинуваченнями НАК «Нафтогаз України» з боку представників «УкрГаз-Енерго» в неналежній організації зборів. У той же час, ДКЦПФР не зафіксувало порушень процедури з боку НАК «Нафтогаз України».

НАК «Нафтогаз України» наголошує, що непроведення заходу не дозволяє розподілити прибуток ЗАТ «УкрГаз-Енерго» за 2006-07 роки, затвердити головні цілі та напрямки роботи на 2008 рік, що завдає істотної шкоди розвитку ЗАТ «УкрГаз-Енерго», а також його акціонерам – компаніям НАК «Нафтогаз України» та РОСУКРЕНЕРГО АГ.

Компанія висловлює сподівання, що керівництво ЗАТ «УкрГаз-Енерго» займе конструктивну позицію щодо проведення Загальних зборів акціонерів, що ґрунтуватиметься на нормах чинного законодавства України та загальновизнаних принципах корпоративного управління.


Прес-центр НАК «Нафтогаз України»

Інші новини