Щодо результатів зустрічі голови НАК «Нафтогаз України» з Прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко та головою правління ВАТ «Газпром» Олексієм Міллєром

Сьогодні в Києві відбулася зустріч керівника НАК «Нафтогаз України» Олега Дубини з Прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко та головою правління ВАТ «Газпром» Олексієм Міллєром.

 

У ході зустрічі сторонами було підбито підсумки співробітництва у першому півріччі 2008 року та зазначено, що взаємодія двох компаній розвивається динамічно та конструктивно. Олексій Міллер підтвердив, що поставки газу в Україну у 2008 році будуть виконані у повному обсязі, у відповідності до Угоди про розвиток відносин у газовій сфері. Олег Дубина наголосив, що транзит російського газу територією України здійснюється з перевиконанням планових обсягів.

Сторони обговорили питання, пов’язані з підготовкою довгострокового контракту на постачання газу в Україну у 2009 та наступні роки.

Довідка. У березні 2008 року ВАТ «Газпром» та НАК «Нафтогаз України» підписали Угоду про розвиток відносин у газовій сфері.

У 2008 році в Україну буде поставлено газ центрально та середньоазійського походження в обсязі не менш ніж 55 млрд. куб. метрів за ціною 179,5 дол. за 1 тис. куб. метрів. Покупцем газу на кордоні з Україною на цей час є НАК «Нафтогаз України».

У відповідності до Угоди, з 1 травня 2008 року прямі поставки газу промисловим споживачам України в обсязі 7,5 млрд. куб. метрів здійснює 100-відсоткове дочірнє товариство ВАТ «Газпром» ТОВ «Газпром збут Україна».

Прес-центр НАК «Нафтогаз України»

Інші новини