Службова перевірка спростувала інформацію про можливі зловживання з боку члена правління ПАТ «Укртрансгаз» Сергія Олексієнка

Інформація, що була оприлюднена ЗМІ стосовно нібито виводу коштів за кордон через офшорну компанію «Pioneer Foundation» членом правління ПАТ «Укртрансгаз» Олексієнком С.О., не знайшла свого підтвердження

У зв’язку з оприлюдненням ЗМІ інформації щодо можливого виводу коштів за кордон через офшорну компанію членом правління ПАТ «Укртрансгаз» Сергієм Олексієнком Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» 06.11.2017 р. призначила службову перевірку.

В ході перевірки було встановлено, що ПАТ «Укртрансгаз» не укладало договорів з Фондом «Pioneer Foundation» та/або компанією «Estera Trust Limited» (реєструючий агент та директор Фонду) та, відповідно, не здійснювало ніяких платежів на користь зазначених компаній. В період роботи Олексієнка С.О. в НАК «Нафтогаз України» (далі – Компанія) на посаді радника голови правління до його компетенції не відносились будь-які повноваження з розпорядження майном чи коштами Компанії, або одноособового підписання договорів і контрактів від імені Компанії.

Перевірка встановила, що фонд «Pioneer Foundation» був зареєстрований 25 січня 2016 р. на острові Мен за інструкцією Сергія Олексієнка з метою довгострокового планування спадщини родини. Протягом існування Фонду «Pioneer Foundation» ним не проводилась будь-яка діяльність, не було відкрито жодного рахунку та, відповідно, не одержувались грошові кошти чи майно. Фонд не мав жодних афілійованих компаній і його діяльність була офіційно припинена 18.04.2017 р.

Таким чином, інформація, що була оприлюднена ЗМІ стосовно нібито виводу коштів за кордон через офшорну компанію «Pioneer Foundation» членом правління ПАТ «Укртрансгаз» Олексієнком С.О., не знайшла свого підтвердження.

 

Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»


 

Інші новини