Сьогодні відбудеться спільна колегія Мінпаливенерго та МВС, яка розгляне питання попередження та викриття злочинів на об’єктах нафтогазового комплексу

Сьогодні у центральному офісі НАК “Нафтогаз України” відбудеться спільна колегія Міністерства палива та енергетики та Міністерства внутрішніх справ, яка розгляне питання попередження, виявлення та викриття злочинів на підприємствах нафтогазового комплексу. Колегія пройде під головуванням міністра палива та енергетики Юрія Бойка та т. в. о. міністра внутрішніх справ Михайла Корнієнка.

Учасники Колегії проаналізують стан взаємодії підприємств нафтогазового комплексу, органів та підрозділів МВС щодо попередження та викриття фактів крадіжок нафти, газового конденсату з нафто- та газоконденсатопроводів. Також планується розглянути заходи з впровадження на підприємствах нафтогазового комплексу сучасних систем технічного контролю та спостереження за українськими трубопроводами. Пропонується підготувати та внести на розгляд Верховної Ради пропозиції щодо змін Кримінального Кодексу про посилення відповідальності за пошкодження газо-, нафто- та газоконденсатопроводів, а також посилити контроль над ходом розслідування кримінальних справ, які порушені за фактами крадіжок нафти та газового конденсату.

Представники НАК “Нафтогаз України” на засіданні Колегії наголосять на необхідності реальної, а не показової боротьби із професійними злочинними угрупованнями, які щороку наносять державі збитків на десятки мільйонів гривень. Компанія вживає найжорсткіших заходів щодо власних працівників, яких було визнано винними у зловживанні службовим становищем та крадіжках. У НАК “Нафтогаз України” сподіваються, що впровадження у життя рішень спільної Колегії сприятиме покращенню стану захисту об’єктів нафтогазового комплексу від посягань злочинних угруповань.

Інші новини