Спільна нарада керівництва НАК “Нафтогаз України” та МВС розглянула питання попередження та викриття злочинів на об’єктах нафтогазового комплексу

Сьогодні у центральному офісі НАК “Нафтогаз України” відбулася спільна нарада керівництва Компанії та Міністерства внутрішніх справ, яка розглянула питання попередження, виявлення та викриття злочинів на підприємствах нафтогазового комплексу. Нарада відбулася під головуванням заступника голови правління НАК “Нафтогаз України” Володимира Ломоносова та заступника міністра внутрішніх справ Володимира Євдокимова.

Учасники наради відзначили, що завдяки вжитим заходам з попередження розкрадання газу і нафтопродуктів під час їх видобутку та транспортування кількість протиправних посягань за 9 місяців 2008 року зменшилася у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Учасники Колегії проаналізували стан взаємодії підприємств нафтогазового комплексу, органів та підрозділів МВС щодо попередження та викриття фактів крадіжок нафти, газового конденсату з нафто- та газоконденсатопроводів. Було розглянуто заходи з впровадження на підприємствах нафтогазового комплексу сучасних систем технічного контролю та спостереження за українськими трубопроводами. Заступник міністра внутрішніх справ Володимир Євдокимов доручив посилити контроль над ходом розслідування кримінальних справ, які порушені за фактами крадіжок нафти та газового конденсату.

Представники НАК “Нафтогаз України” на засіданні Колегії наголосили на необхідності реальної, а не показової боротьби із організованими злочинними угрупованнями, які щороку наносять державі збитків на десятки мільйонів гривень. Компанія вживає найжорсткіших заходів щодо власних працівників, яких було визнано винними у зловживанні службовим становищем та крадіжках. У НАК “Нафтогаз України” сподіваються, що впровадження у життя рішень спільної Колегії сприятиме покращенню стану захисту об’єктів нафтогазового комплексу від посягань злочинних угруповань.
 

Прес-центр НАК «Нафтогаз України»

Інші новини