Спільна робота НАК «Нафтогаз України» та силових структур дозволяє попереджувати розкрадання державного майна

Завдяки оперативній та координованій роботі працівників Служби безпеки України та служби охорони магістрального нафтопроводу «Дружба» 21 червня попереджено велику крадіжку нафти у Львівській області.

Сьогодні близько 2 години працівники Служби безпеки України повідомили диспетчера філії МН «Дружба» ВАТ «Укртранснафта» про затримання двох паливозаправників та п’ятьох осіб під час несанкціонованого відбору нафти на 181 км ділянки «Броди-Держкордон». Протягом години на місце пригоди прибула Група швидкого реагування, аварійно-ремонтна дільниця ЛВДС «Сколе» та слідчо-оперативна група Сколівського РВ УМВСУ у Львівській області.

Спроба крадіжки відбулася на території ВАТ «Сколівський спецкар’єр» поблизу с. Коростів Сколівського району Львівщини. Завдяки професійній роботі правоохоронців та аварійних служб Компанії вдалося запобігти витоку нафти з нафтопроводу та забруднення території. Працівниками Управління СБУ у Львівській області на місці пригоди проведені необхідні слідчо-оперативні дії. Станом на 12 годину наслідки незаконного втручання в роботу МН «Дружба» повністю ліквідовані.

НАК «Нафтогаз України» відзначає позитивний досвід співпраці Компанії з правоохоронними органам. Спільні дії по підтриманню законності дозволяють поступово зменшувати кількість злочинних посягань на об’єкти нафтогазового комплексу та попереджувати втрати державних енергоресурсів.

Інші новини