Станом на 1 жовтня в українських підземних сховищах накопичено 24,32 млрд. куб. м природного газу

м. Київ 5 жовтня 2006 р.

Впродовж вересня 2006 року Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” закачала до підземних газосховищ (ПСГ) 3,74 млрд. кубометрів газу. Це найвищий показник вересневої закачки газу за період експлуатації української системи підземних сховищ незалежної України.

Як раніше повідомляла Компанія, у серпні до підземних сховищ було закачано 3,78 млрд. куб. м. газу, що також є найбільшим показником для серпня за останні 15 років.

Завдяки рекордним обсягам закачування природного газу в серпні-вересні, станом на 1 жовтня НАК “Нафтогаз України” накопичила у ПСГ 24,32 млрд. куб. м газу що на 550 млн. куб. м перевищує рівень минулого року (23,77 млрд. куб. м).

Відповідно до доручення міністра палива та енергетики Юрія Бойка НАК “Нафтогаз України” до 15 жовтня доведе обсяг активного газу у ПГС до 25 млрд. куб. м.

Цей обсяг дозволить повністю забезпечити внутрішні потреби України у природному газу впродовж опалювального сезону та гарантувати надійне виконання замовлень з транзиту природного газу територією України для країн Європи.

Інші новини