Ситуація з постачанням газу промисловим споживачам

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» у повному обсязі забезпечує безперебійне постачання природного газу всім промисловим споживачам України. Будь-які заяви з приводу обмеження обсягів постачання газу окремим підприємствам Компанія розцінює як провокацію та опосередкований тиск з боку власників «РосУкрЕнерго» на представників НАК «Нафтогаз України» напередодні чергового раунду переговорів з ВАТ «Газпром».

Компанія вважає, що заява прес-служби ВАТ «Рівнеазот» щодо зниження обсягів постачання газу на підприємство з 3 квітня поточного року є безпідставною, носить суто політичний характер та є формою саботування процесу переходу на прямі договори з НАК «Нафтогаз України».

НАК «Нафтогаз України» наголошує, що за даними диспетчерської служби ДК «Укртрансгаз» протягом квітня тиск природного газу у магістральних газопроводах, що подають газ до ВАТ «Рівнеазот» знаходиться в нормативно визначених межах.

Водночас, листом від 14 березня за № 31/17-2446 ДК «Газ України» звернулася до ВАТ «Рівнеазот» з пропозицією укласти договір на постачання природного газу на березень п.р. Пізніше ВАТ «Рівнеазот» було також надіслано проект договору щодо постачання природного газу (умови, викладені в проекті договору, ідентичні умовам постачання газу з СП «УкрГаз-Енерго»).

Однак листом від 21.03.2008 р. за № 1128 ВАТ «Рівнеазот» відмовилося укладати договір з ДК «Газ України» на постачання природного газу на березень, а пропозицію Компанії назвали «неприйнятною».

Інших пропозицій та зауважень щодо запропонованого ДК «Газ України» проекту договору на постачання природного газу від ВАТ «Рівнеазот» до Компанії не надходило.


Прес-центр НАК “Нафтогаз України”

Інші новини