Третій місяць карантину: Група Нафтогаз розширила карту допомоги громадам у регіонах своєї господарської діяльності

Станом на 25 травня група передала до медзакладів у Києві та регіонах засоби захисту від COVID-19 та медобладнання на 1,7 млн грн

Станом на 25 травня група передала до медзакладів у Києві та регіонах засоби захисту від COVID-19 та медобладнання на 1,7 млн грн.

До проекту допомоги Групи Нафтогаз громадам регіонів господарської діяльності приєднались лікарні Сумської та Дніпропетровської областей.

Таким чином, за минулий тиждень селищні ради, амбулаторії, центральні районні лікарні та районні центри первинної медико-санітарної допомоги Харківської, Полтавської, Сумської та Дніпропетровської областей отримали від Групи медичні маски, захисні медичні рукавиці, дезінфектори сумарно на 1,2 млн грн.

Підприємства технічного дивізіону Групи — Укргазтехзв’язок та Укргазенергосервіс — передали медикам опорної центральної районної лікарні Києво-Святошинської районної ради та обласної дитячої лікарні у Боярці 1500 медичних масок, 1250 захисних рукавиць та 75 л антисептику для рук.

Також Група продовжує допомагати медикам Києва. Цього тижня в київські міські клінічні лікарні №4 та №17, Київську міську клінічну лікарню швидкої допомоги нафтогазівці привезли засоби індивідуального захисту та дезінфекції, а також мобільні ультрафіолетові стерилізатори на загальну суму 500 тис. грн.

Нагадаємо, у травні Нафтогаз за підтримки Офісу Президента привіз в Україну 200 тонн благодійного медичного вантажу для українських лікарів на понад 500 млн грн. Це обладнання та захисні костюми Група передає лікарням, визначеним партнером проекту — Міністерством охорони здоров'я України.
Департамент з комунікацій
НАК «Нафтогаз України»
Перелік документів

Інші новини