Тристоронні переговори у форматі Україна – ЄС – Росія не мають результату через неконструктивну позицію російської сторони

Сьогодні завершився черговий раунд тристоронніх переговорів у складі Україна – Росія – ЄС з питань поставок російського газу в Україну

Сьогодні завершився черговий раунд тристоронніх переговорів у складі Україна – Росія – ЄС з питань поставок російського газу в Україну.

НАК "Нафтогаз України" з жалем констатує відсутність реального прогресу у переговорах з ВАТ "Газпром". Російська сторона продовжує займати неконструктивну позицію і вимагає безумовної сплати всіх виставлених рахунків, що включають і спірні суми.

Українська сторона знову озвучила необхідність пакетної угоди, яка буде регламентувати погашення виставлених рахунків, з одного боку, і умови подальших поставок газу в Україну, що включають питання тимчасової ціни газу до завершення суперечки шляхом переговорів або арбітражного врегулювання, з іншого.

Російська сторона також не погодилася з пропозицією Єврокомісії щодо врегулювання ситуації.

НАК "Нафтогаз України" в черговий раз підтвердила свою готовність гасити неоплачені рахунки за умови досягнення цивілізованого компромісу, що буде гарантувати безперебійність поставок газу в Україну.

У зв'язку з тим, що сьогоднішні переговори не мали результату, очікується, що наступний раунд тристоронніх переговорів буде проведено до кінця поточного тижня.

Управління по зв'язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»


Інші новини