У 2004 році підприємства ТКЕ збільшили розрахунки за спожитий газ до 79%

За результатами 2004 року стан розрахунків підприємств комунальної теплоенергетики збільшився до 79% у порівнянні з 66% у 2003 році. Підприємства ТКЕ у 2004 році загалом стали більш сумлінно оплачувати поставки палива.

Протягом 2004 року підприємствами ТКЕ було спожито 7,869 млрд. куб. м природного газу вартістю понад 1,6 млрд. грн. За спожитий у 2004 році природний газ підприємства теплокомуненерго сплатили 1,287 млрд. грн. Заборгованість підприємств ТКЕ за спожитий у 2004 році природний газ склала 334,7 млн. грн.

Найвищий рівень розрахунків у 2004 році забезпечили підприємства:
- «Луцьктепло»
- «Ковельтепло»
- «КП теплозабезпечення м. Коростень»
- «Івано-Франківськ ТКЕ ДМП»
- «Вишгородтепломережа»
- «Вишнівськтеплоенерго»
- «Стрийтеплоенерго»
- «Миколаївська ТЕЦ»
- «Теплоенерго м. Кременчук»
- «Полтаваобленерго»
- «Севтеплоененрго»
- «Тернопільміськтеплокомуненерго»
- «Хмельницьктеплокомуненерго»
- «Облтеплокомуненерго м. Чернігів».

Серед підприємств комунальної теплоенергетики, які пасивно здійснювали у 2004 році розрахунки за спожитий природний газ – підприємства ТКЕ Дніпропетровської, Закарпатської, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Рівненської, Херсонської та деяких інших областей. Вкрай низький рівень розрахунків за газ демонстрували «Криворізька теплоцентраль», «Донецьктеплокомунененрго», «Мелітопольське ОПТМ», «Лисичанськтепломережа», «Дрогобичтеплоенерго», «Миколаївоблтеплоенерго», «Комуненергія КТП», «Ніжинтепломережі».

З метою забезпечення своєчасної оплати природного газу та належної дисципліни розрахунків і газопостачання ДК «Газ України» здійснювала примусове припинення та обмеження газопостачання підприємств ТКЕ-боржникам. Протягом 2004 року відповідно до чинного порядку газопостачання ДК «Газ України» надала відповідні доручення про примусове припинення газопостачання 1590 підприємствам-боржникам. У 384 випадках було здійснене реальне обмеження поставок природного газу. У випадку погіршення рівня платежів за природний газ у 2005 році Компанія продовжуватиме практику тимчасового призупинення поставок природного газу підприємствам-боржникам.

Інші новини