У червні 2007 року ДК “Укргазвидобування” ввела в експлуатацію 4 нові свердловини

У червні 2007 року ДК «Укргазвидобування» ввела в експлуатацію 4 нові свердловини, з них 2 газові і 2 нафтові. Одна газова свердловина введена ГПУ «Львівгазвидобування» на Бережницькому родовищі, ще одна газова свердловина введена ГПУ «Полтавагазвидобування» на Східно–Полтавському родовищі. По одній нафтовій свердловині введено ГПУ «Харківгазвидобування» на Перещепинському родовищі, та ГПУ «Полтавагазвидобування» на Зачепилівському родовищі.

Всього у І півріччі 2007 року введено в експлуатацію 35 свердловин, з них 29 газових і 6 нафтових. ГПУ «Шебелинкагазвидобування» введено 13 газових свердловин, ГПУ «Полтавагазвидобування» - 11 свердловин (7 газових і 4 нафтових), ГПУ «Львівгазвидобування» - 7 газових свердловин і ГПУ «Харківгазвидобування» - 4 свердловини (2 газові і 2 нафтові).

За шість місяців 2007 року з нововведених свердловин підприємствами Компанії видобуто 139,1 млн. куб. м. природного газу, що вдвічі більше ніж за відповідний період минулого року. Крім того, у І півріччі з нововведених свердловин видобуто 7,3 тис. т нафти і газового конденсату, це на 11% більше ніж за І півріччя минулого року.

У І півріччі 2007 року Компанією було відкрито Веселогорівське газоконденсатне родовище у Луганській області. Також, з початку року ДК «Укргазвидобування» ввела в експлуатацію Лугівське, Комарівське та Стриганецьке газові родовища у Львівській області.

Інші новини