У I кварталі 2004 року ДК „Укргазвидобування” інвестувала в соціальну сферу регіонів 2,86 млн. грн.

У січні-березні 2004 року Дочірня компанія “Укргазвидобування”, що входить до складу НАК „Нафтогаз України”, перерахувала на розвиток соціальної інфраструктури регіонів 2,86 млн. гривень.

Компанія бере участь, передусім, у фінансуванні будівництва та ремонту об’єктів соціальної сфери, що є вкрай необхідними для забезпечення нормального функціонування населених пунктів, проте не покриваються за рахунок бюджетних видатків у 2004 році. Основними напрямками соціальних інвестицій ДК „Укргазвидобування” є будівництво шкіл, закладів охорони здоров’я, фінансування реставраційних робіт закладів культури, а також доброчинна та спонсорська діяльність.

Особливу увагу Компанія приділяє розбудові соціальної інфраструктури регіонів, в яких вона здійснює виробничу діяльність (Харківська, Полтавська та Львівська області). В 2003 році ДК “Укргазвидобування” перерахувала на розвиток соціальної сфери та інженерно-транспортної інфраструктури населених пунктів зазначених регіонів 19,3 млн. грн., в тому числі:
  • Львівській області – 0,7 млн. грн.
  • Полтавській області – 11,6 млн. грн.
  • Харківській області – 7 млн. грн.

Планом на 2004 рік заплановано збільшення соціальних інвестицій на 62% до 31,2 млн. гривень. З них:
  • Львівській області – 7,5 млн. грн. (в 10,7 разів)
  • Полтавській області – 10,6 млн. грн. (-8%)
  • Харківській області – 13,1 млн. грн. (+47%)

„Працюючи у бюджетодефіцитних районах, ми не можемо ігнорувати потреби пересічних громадян, – відзначив заступник генерального директора ДК “Укргазвидобування” Богдан Малярчук. – Підтримка та розвиток соціальної сфери у регіонах нашої присутності є невід’ємною складовою бізнесу Компанії”.

Інші новини