У Коцюбинському Київської області розпочався опалювальний сезон

Після багаторічних проблем із власністю на котельні та передачею заборгованості від минулого користувача до наступника ситуація з газопостачанням в смт Коцюбинське Київської області нормалізована

Після багаторічних проблем із власністю на котельні та передачею заборгованості від минулого користувача до наступника ситуація з газопостачанням в смт Коцюбинське Київської області нормалізована.

Новий користувач теплогенеруючих потужностей Коцюбинського УЖКГ «Біличі» виконав усі вимоги ст.22 Закону «Про теплопостачання» щодо зобов’язань за боргами попереднього користувача та надав Нафтогазу графік погашення заборгованості, узгоджений з місцевими органами влади. Крім того, сесія Коцюбинської селищної ради виділила комунальному підприємству фінансову допомогу 3,7 млн грн для погашення накопиченої у попередніх періодах заборгованості за газ. Загальний борг становить 6,3 млн грн враховуючи штрафні санкції.

Поновленню газопостачання Коцюбинського сприяла активна позиція керівництва НАК «Нафтогаз України», яке зробило всі необхідні кроки для повернення тепла у Коцюбинське виключно на визначених законодавством умовах. «Всі проблеми Коцюбинського могли бути вирішені ще рік тому, якби представники місцевої влади сумлінно виконували свої обов’язки перед громадою, а не займалися перетягуванням канату. Як тільки вони зробили конструктивні, передбачені законом кроки, ситуацію вдалося врегулювати – газ пішов до Коцюбинського. Ще раз наголошуємо – стабільне проходження опалювального сезону у будь-якому населеному пункті України на 90 відсотків залежить від ефективності роботи та відповідальності місцевої влади», – зазначив перший заступник голови правління Нафтогазу Сергій Перелома.

Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Інші новини