У Києві відбулися Збори Учасників ТОВ “Міжнародний консорціум з управління та розвитку газотранспортної системи України”

Сьогодні у Києві відбулися чергові Збори Учасників ТОВ “Міжнародний консорціум з управління та розвитку газотранспортної системи України”. За підсумками Зборів затверджено Звіт щодо роботи Товариства у 2006 році та кошторис Товариства на 2007 рік.

Збори обрали нових членів Ради Учасників Товариства з української та російської сторони. Членами Ради Учасників стали Міністр палива та енергетики України Юрій Бойко та Директор Департаменту капітальних вкладень та внутрішніх інвестицій НАК «Нафтогаз України» Геннадій Юр'єв. Головою Товариства обрано Юрія Бойка.

“Реалізація проекту Міжнародного газотранспортного Консорціуму забезпечить провідне місце України серед країн-транзитерів “східного” природного газу до країн Європи, – підкреслив Голова правління НАК “Нафтогаз України” Євген Бакулін. – Введення в дію нових газотранспортних потужностей дозволить вже у найближчому майбутньому збільшити обсяги транзиту палива територією України”.

Довідка: ТОВ «Міжнародний консорціум з управління та розвитку газотранспортної системи України» створено на паритетних засадах НАК «Нафтогаз України» та ВАТ “Газпром” на виконання Заяви Президентів України і Росії, та Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про стратегічне співробітництво в газовій галузі від 7 жовтня 2002 року. Статутний капітал Товариства становить 186,55 млн. грн.

Після закінчення будівництва проектна потужність газопроводу Богородчани-Ужгород буде становити 19 млрд. куб. м газу на рік. Вартість проекту – близько $560 млн.; довжина газопроводу – 234 км. Введення газопроводу в експлуатацію дозволить розширити пропускну здатність ГТС України у напрямку Західної Європи.

Інші новини