У Києві завершився міжнародний форум «Нафта та Газ 2016»

У Києві з 25 до 27 жовтня на площах виставкового центру «АККО Інтернешнл» проходив 19-тий міжнародний форум нафтогазової промисловості «Нафта та Газ 2016». У програмі форуму ...

У Києві з 25 до 27 жовтня на площах виставкового центру «АККО Інтернешнл» проходив 19-тий міжнародний форум нафтогазової промисловості «Нафта та Газ 2016». У програмі форуму – промислова виставка та міжнародна галузева конференція «Нафтогазовий комплекс України на шляху реформування, модернізації та розвитку».

У офіційній церемонії відкриття форуму «НАФТА та ГАЗ 2016» взяли участь заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Ігор Діденко та Голова Секретаріату науково-технічної ради НАК «Нафтогаз України» Олександр Ковалко, які урочисто перерізали «стрічку».

Під час виступу Ігор Діденко підкреслив ті зміни, які відбулися в роботі галузі за останній рік, і нагадав про численні реформи, які ще належить провести. Зокрема, реалізується задача з формування окремих компаній за напрямками діяльності. При цьому на сьогодні, за його словами, є неабиякий інтерес іноземних партнерів до роботи з газотранспортними операторами.

У зверненні до гостей та організаторів Олександр Ковалко зазначив, що для НАК «Нафтогаз України» цей форум – зручний майданчик, де можна озвучити для учасників ринку політику компанії та обговорити правила проведення закупівель. Він також запевнив присутніх у тому, що компанія зацікавлена у використанні української продукції, та висловив переконання, що галузь має орієнтуватися насамперед на українських виробників.

Серед зарубіжних учасників виставки – компанії з Австрії, Великобританії, Угорщини, Канади, Нідерландів.

У виставці, центром якої традиційно є стенд НАК «Нафтогаз України», були представлені провідні підприємства галузі, серед них HEAT-GAZGEP, ROSEN EUROPE B.V., SATURN DATA INTERNATIONAL, ЗАВОД АРСЕНАЛ, CADOGAN PETROLEUM, НПП КУРС, ГРУПА КОМПАНІЙ РЕГІОН та інші. Вперше у виставці взяли участь EQUALIZER INTERNATIONAL, MWDPLANET AND LUMEN CORPORATION, TECHEXPERT BALTIC, УКРАЇНСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА БІРЖА.

У експозиціях компаній на виставці представлено технологічне обладнання та устаткування, прилади і послуги для геологорозвідки, видобутку, транспортування і переробки нафти і газу, контролю і обліку енергоносіїв, тощо.

Більш детальну інформацію про форум можна знайти за цим посиланням.

Пропонуємо вашій увазі фоторепортаж з виставки.


Інші новини