У липні 2007 року ДК “Укргазвидобування” ввела в експлуатацію 4 нові свердловини

У липні 2007 року ДК «Укргазвидобування» ввела в експлуатацію 4 нові газові свердловини. З них дві свердловини введені ГПУ «Львівгазвидобування» на Любешівському родовищі, ще дві введені ГПУ «Шебелинкагазвидобування»» на Кобзівському родовищі.

Всього за 7 місяців 2007 року введено в експлуатацію 39 свердловин, з них 33 газових і 6 нафтових. ГПУ «Шебелинкагазвидобування» введено 15 газових свердловин, ГПУ «Полтавагазвидобування» - 11 свердловин (7 газових і 4 нафтових), ГПУ «Львівгазвидобування» - 9 газових свердловин і ГПУ «Харківгазвидобування» - 4 свердловини (2 газові і 2 нафтові).

У січні-липні 2007 року з нововведених свердловин підприємствами Компанії видобуто 177,6 млн. куб. м. природного газу. Крім того, за сім місяців поточного року з нововведених свердловин видобуто 9,7 тис. т нафти і газового конденсату.

З початку року Компанією було відкрито два родовища: Веселогорівське газоконденсатне родовище у Луганській області та Новомечебилівське газоконденсатне родовище у Харківській області. Також, з початку року ДК «Укргазвидобування» ввела в експлуатацію Лугівське, Комарівське та Стриганецьке газові родовища у Львівській області.

Прес-служба

ДК “Укргазвидобування”

Інші новини