У січні-вересні 2004 року “Укргазвидобування” збільшило видобуток вуглеводнів на 2,7%

За результатами 9 місяців 2004 року компанія „Укргазвидобування”, що входить до складу НАК „Нафтогаз України”, збільшила обсяги видобутку природного газу у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 2,7%. З початку року Компанія видобула близько 10,8 млрд. куб. м. природного газу.

Збільшення видобутку газу стало можливим завдяки виробничим досягненням всіх газопромислових управлінь ДК „Укргазвидобування”. Найвищі показники продемонструвало ГПУ „Шебелинкагазвидобування”, яке протягом трьох кварталів 2004 року збільшило обсяги видобутку на 7,2%. Зростання видобутку відбулося також у газопромислових управліннях „Полтавагазвидобування”, „Харківгазвидобування” та „Львівгазвидобування”.

У січні-вересні поточного року ДК „Укргазвидобування” на 56% збільшила виробництво електроенергії. На сьогоднішній день обсяг електрогенерації складає 49,2 млн. кВт/год. Виробництво електроенергії надає Компанії можливість покривати власні потреби, а також продавати її на ринку.

Обсяг інвестицій у виробничі об’єкти „Укргазвидобування” з початку року склав 1,37 млрд. грн., що на 16,6% більше показника у відповідному періоді минулого року. З початку року в експлуатацію були введені Хрестищенська і Червонодонецька дожимні компресорні станції, побудована нова установка комплексної підготовки газу, прокладено низку газопроводів.

«Головним пріоритетом для Компанії є постійний рух вперед. Розроблена нами комплексна програма газовидобутку передбачає поступове нарощення базових виробничих показників” – зазначив генеральний директор ДК „Укргазвидобування” Євген Бакулін.

Довідка: У другому півріччі 2004 року ДК „Укргазвидобування” планує видобути не менше 7,2 млрд. куб. м. природного газу, 312 тис. тонн газового конденсату та 45 тис. тонн нафти. До кінця року Компанія має ввести в експлуатацію 85 нових свердловин. Загальний приріст запасів вуглеводнів у другій половині року має скласти 17,1 млн. тонн умовного палива. Загальний обсяг видобутку газу у 2004 році складе не менше 14,35 млрд. куб. м.
 

Інші новини