У жовтні 2007 р. НАК "Нафтогаз України" перерахувала $27,3 млн. в рахунок погашення кредиту Deutsche Bank

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» продовжує погашення отриманого у 2005 році кредиту Deutsche Bank у розмірі $600 млн. У жовтні цього року Компанія перерахувала третій транш у розмірі $27,3 млн., таким чином загальна сума виконаних зобов’язань по кредиту зросла до $81,8 млн. Стабільне фінансове становище Компанії дозволяє та дозволятиме повністю виконувати свої зобов’язання перед інвесторами.

Незважаючи на неповні неплатежі підприємств теплокомуненерго за спожитий газ та безпрецедентне податкове навантаження на Компанію, протягом 2007 року НАК «Нафтогаз України» значно посилив свою фінансову збалансованість. У лютому поточного року Компанія погасила кредит банку ABN AMRO у розмірі $200 млн. В цілому, за 10 місяців 2007 року НАК «Нафтогаз України» виконав зобов’язання по кредитним угодам на суму більше $600 млн.

Компанія у 2007 році також безумовно виконує всі свої зобов’язання по єврооблігаціям та збільшила обсяг капітальних вкладень у виробництво на 12% порівняно з минулим роком. Загальний кредитний портфель «Нафтогазу України» на сьогодні складає більше $2,2 млрд., його обслуговування коштує близько $200 млн. щорічно.

Прес-центр

НАК “Нафтогаз України”

Інші новини