Учасники Міжнародного газотранспортного Консорціуму підвели проміжні підсумки предінвестиційної фази

Учора у Києві пройшли розширені Збори Учасників ТОВ «Міжнародний консорціум по управлінню і розвитку газотранспортної системи України». У Зборах взяли участь міністр промисловості і енергетики Російської Федерації Віктор Хрістенко, голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Бойко, заступники голови правління ВАТ «Газпром» Олександр Рязанов і Юрій Комарів, представники міністерств та відомств України і РФ, представники ВАТ «Газпром» і НАК «Нафтогаз України», офіційні особи.

Учасники переговорів обговорили хід реалізації предінвестиційної фази Міжнародного газотранспортного Консорціуму, і намітили першочергові заходи для забезпечення завершення цього етапу у встановлений термін до 31 серпня 2004 року.

Сторони також підвели проміжні підсумки предінвестиційної фази Консорціуму, в ході реалізації якої ВАТ «ІПП ВНИПИТРАНСГАЗ» ведуться проектно-дослідницькі роботи і розроблені техніко-економічні показники будівництва дільники Богородчани-Ужгород.

Збори Учасників Міжнародного газотранспортного Консорціуму ухвалили рішення до 23 червня 2004 р. ухвалити рішення про проходження траси трубопроводу, а до 25 червня 2004 р. завершити порівняльний аналіз ТЕО газопроводу Новопсков-Ужгород за варіантами його діаметру 1200 і 1400 мм. Також було вирішено затвердити положення про Тендерний комітет, про порядок підготовки, організації і проведення Тендерів (торгів) на закупівлю товарів, робіт, послуг ТОВ «Міжнародний консорціум по управлінню і розвитку газотранспортної системи України», сформувати Тендерний комітет Товариства і організувати його роботу.

У ході Зборів також було розглянуто питання про розробку проекту нової міжурядової угоди з урахуванням розвитку стратегічної співпраці Росії і України у газовій сфері.

Інші новини