УХВАЛА

Справа № 2А-840/206

25 січня 2005 року Шевченківський районний суд м Києва в складі: головуючого судді Бужак Н П. при секретарі Лісніченко С П.

Розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві адміністративний позов Виборчого блоку політичних партії “Блок Юлії Тимошенко” до Івченка Олексія Григоровича про визнання дій щодо поширення завідомо неправдивої інформації як таких, що здійснені з порушенням вимог Закону України “Про вибори народних депутатів України” в частині обмеження ведення передвиборчої агітації , що не відповідають вимогам законодавства про вибори, порушують виборчі права та законні інтереси суб’єкта виборчого процесу Блоку Юлії Тимошенко, про зобов'язання в подальшому утриматися від дій , що порушують законодавство України про вибори.

ВСТАНОВИВ

В судовому засіданні представник позивача заявив клопотання про відмову від адміністративного позову та просив закрити провадження по справі, оскільки під час судового засідання встановлено відсутність визнання відповідачем факту наявності прес-конференції 17.01.2006 року Івченка О.Г. та відсутність висловлювань з його боку щодо Тимошенко Ю.В. на що постався в своїх поясненнях представник відповідача Представник відповідача не заперечував проти закриття провадження по справі. Провіривши матеріали справи, суд вважає за необхідне прийняти відмову від позову представника позивача, оскільки відмова від позову передбачена вимогами чинного законодавства України, не порушує прав та інтересів сторін. Керуючись ст.. 157 ч 1 п.2 КАС України, суд

УХВАЛИВ

Провадження у справі за адміністративним позовом Виборчого блоку політичних партії “Блок Юлії Тимошенко” до Івченка Олексія Григоровича про визнання дій щодо поширення завідомо неправдивої інформації як таких, що здійснені з порушенням вимог Закону України “Про вибори народних депутатів України” в частині обмеження щодо ведення передвиборчої агітації , що не відповідають вимогам законодавства про вибори, порушують виборчі права та законні інтереси суб'єкта виборчого процесу Блоку Юлії Тимошенко, про зобов'язання в подальшому утриматися від дій , що порушують законодавство України про вибори закрити. На ухвалу суду може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду м. Києва шляхом подання протягом 5 днів заяви про наступне апеляційне оскарження та подання протягом 10 днів після подання заяви апеляційної скарги.

Інші новини